zase pribeh vyvolavania

13. prosince 2006 v 11:16 | Sagisia a Suneis |  Vyvolávanie duchov
"Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo "S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:"Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl "ON". Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: "16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: "říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět", atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: "Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: "chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: "Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: "Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: "chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát "nedělej to", když se ho zeptala co nemá dělat, řekl "prostě to nedělej", pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je "oddej se Satanovi". Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."

Pozn.:
Dopis je uveřejněn na přání autorky, která nám ho zaslala na sklonku roku 2004 na adresu redakce, cítila, že je třeba se o těchto věcech netajit...
Upozorňujeme ještě čtenáře dychtivé odsoudit výše napsané, že praxe opravdu nebývá o nic méně šílená, že informace jsou i přes svoji obsáhlost stále ještě kusé k jakémukoli hodnocení a že komiksovost satanských událostí není nijak v rozporu s jejich realističností (obvykle spíše vypovídá o nezralosti a neznalosti zúčastněných osob než že by zpochybňovala jejich pravdomluvnost)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skuska skuska | 25. února 2007 v 20:45 | Reagovat

skuska

2 Maťa Maťa | 19. března 2007 v 18:07 | Reagovat

dnes v skole sme s kamoskami skusali vyvolavat kamoskyneho dedka.Oni tvrdii ze je v triede al eja som neverila.Ale ked som dala tam ruku kde udajde bol tak mi cez ruku presiel taky mraz.Neviem co to bolo a myslim si ze to bol vazne duch.Celkom ma bavilo to vyvolavie ale aj sa toho bojim.Neviem ci mam pokrecovat alebo nie.Neublizi mi to niejako? Keby nieco tak sa ozvite moj skype je martinka772

3 sagisia sagisia | 17. dubna 2007 v 12:34 | Reagovat

ok.. budem sa ti snazit ozvat na skype..pocuj.. neskusaj to.. ublizi ti to urcite.. ci teraz alebo neskor..naozaj to nie je dobra vec..

4 lucia lucia | 29. května 2007 v 20:14 | Reagovat

Je to vyvolavanie duchov bezpecne? Budem rada ak mi napisete na skype o tom vyvolavani chcem to vyskusat ale mam strach co sa bude pritom ale aj potom diat. ozvite sa mi. :) Moj skype lucinka11112

5 natalli natalli | E-mail | 9. září 2007 v 15:05 | Reagovat

neviem tieto veci by sa podla mna robit nemali...duchovia su vlastne ludia ktory z tohto sveta odisli a teraz odpocivaju..a tak by to malo ostat aj nadalej:).....hoci aj mna taketo veci pritahuju a chcela by som ich vyskusat nemam na to sama odvahu.....a je to nebezpecne!:P

6 lea lea | E-mail | 18. září 2007 v 14:02 | Reagovat

ahojte ja to chcem skusit ale nemam tu dosku kde saa to da dostat??? mam icq 389749541 alebo mail Leila1232222@azet.sk ak vie niekto nieco tak nech sa ozve. a ja sa to bojim robit sama musim to skamoskami a ze kto vie mozno sa nic nestane. mozu titi duchovia povedat aj sportku??? ak su z mojej rodiny? ozvite sa prosim

7 lack lack | E-mail | 6. května 2008 v 14:48 | Reagovat

cawte podla mna to neni pravda ja neviem dnes to idem viskusat ale poviem vam jeden pribeh co povedala mojmu kamosovi jeho teta ze oni ked boli mali tak vivolavali ducha a on s aim ozval a rozpraval im jak to je ze ked zomres ides do ocisca a si tam pokim na vsetko zabudnes s tohto zivota a povedal im aj ze nech uz nikdy ducha nevivolavaju lebo na to clovek nema moc a ze ked  raz vivolas ducha tak sa tazko dostanes do ocisca""

8 Lola a Pepa Lola a Pepa | 26. května 2008 v 11:11 | Reagovat

Mame na zachode ducha nikdy sme na nho neverili ale zrazu nam zacal davat znamenia. Raz v satni potom na zachode.A tak to pokracovalo .Myslime si ze je to skolnikova zena ktora zomrela uz davno vola sa darina a bola upratovacka no mame jednu smutnu spravu mozno bude mat kamosku .Zomrela nam dalisia ucitelka z druziny bola strasne zlata no mala hroznu chorobu.chudacik ....... pomozte nam ak viete nieco a o tomto duchovi  L.FULLU MAUREROVA 21 DAKUJEME

9 sima sima | 29. května 2008 v 22:13 | Reagovat

ako to s tym satanom pekne dristy...neskutocne jak ta to napadlo,je jasne ze si si to vymyslela,taka kludna by si nebola keby sa ti to dialo..uz davno by si skoncila niekde na psychiatrii alebo ti sibe uz teraz..

10 misa misa | 4. června 2008 v 18:06 | Reagovat

aj ja si myslim ze to je uply vymysel lebo keby sa mne nieoc taketo stael tak by som skoncila niekde na psychiatrii a nie este si stoho ni cnerobit neverim tomu

11 The_Toy_Master The_Toy_Master | 18. června 2008 v 13:24 | Reagovat

neviem ako ja verím tomu že sa to mohlo stať...  síce nevie sa či  duchovia existujú alebo  nie, ale dôkazov  o  ich existencí je už  dosť..

12 JoZK JoZK | E-mail | 2. července 2008 v 22:27 | Reagovat

rodičia by ti mali zatrhnúť vreckové...neviem na čom facháš ale zjavne si často naspeedovaná...;)...nechápem prečo je tento dríst až na dvoch stránkach...ale šak poho...asi je tu viac nekompletných ludí...:D...ale inak aj kamarát videl úkaz...hada ktorý cúval...;)...A kúp si poriadného robrtka nech máš s kým tráviť čas aspon ta nebudú napádať takéto chujovyny.

13 JoZK JoZK | E-mail | 2. července 2008 v 22:27 | Reagovat

je tu admin???...neh sa mi ozve jak je pri zmysloch...:D

14 mato mato | E-mail | 15. července 2008 v 22:54 | Reagovat

toje co ya chujovinu urcite ste vzvolali ducha uy nepiste tu tieto somarinz precitam si to lebo je to dobre na yabavenie ale nic viac mz sme uy yo srandz duchov vzvolavali ale akurat sme si stoho robilz flip alebo do stola niekto drgol heeeh>DDD

15 samot5 samot5 | E-mail | Web | 24. srpna 2008 v 9:17 | Reagovat

mato, tebe nikto nerozumie lebo nevies pisat.inak skusil ste to inak mojej kamaratke sa to podarilo.<@:D

16 satyr satyr | 20. listopadu 2008 v 16:28 | Reagovat

fuck you

17 satyr satyr | 20. listopadu 2008 v 16:30 | Reagovat

vcera som sa rozpraval s duchom na cintorine a povedal mi ze tym ked vyvolavate duchov stracate 1 den svojho zivota a ma to zle nasledky na vas pozemsky zivot- nestastie , smrt blizkeho , .....

18 sagisia sagisia | 6. prosince 2008 v 16:01 | Reagovat

JoZK: jedine co ti poviem. Zhodil si sa:D peace

Satyr: nevem ci hovoris pravdu, ale verila by som tomu. Vyvolavanie alebo evokacia duchov nehorazne nizi a ublizuje karme. Je to hlupost robit, pokial nie ste nejaky velki duchovni. naozaj nie

Ten clanok co som tu dala, je stiahnuty, je tu preto, lebo niektorych ludi to zaujima a precitaju si to radi. Takisto sa to hodi k tematike blogu. Negativne komentare nie su  na mieste. Ste ako zajac medzi ovocim. Tiez riesite nieco co vas neuzivi

19 Irenicus Irenicus | E-mail | 20. prosince 2008 v 18:32 | Reagovat

Ty, co neverite na vyvolavanie, tak nemate co hladat na tejto

stranke. Ak sa vam na to nepaci, alebo sa robyte zajimavimi,

tak tiez nemate co hladat na tejto stranke. Mam velmi velke skusenosti s vyvolavanim duchov, alchymiou, magiou- ciernou aj obycajnou, pretoze to robim odmalicka. Nemusite na tuto

stranku chodit, len aby ste si z toho robili srandu. Ci si niekto

vymysla alebo nie, ci je to pre vas smiesne alebo nie, tak tu

nechodte nadavat a utahovat si z ludi. Mozete na to raz doplatit!

20 PIKO PIKO | 30. prosince 2008 v 0:44 | Reagovat

NECHAPEM AKO TO JE MOZNE !!!

21 zuzkaafifa zuzkaafifa | 11. ledna 2009 v 13:32 | Reagovat

bolo to 6.1 2009 zacalo sa to v jednej opustenej chatke s mojimi kamaratmi

sme sa vibrali von a na opustenom mieste kde nikto nechodil bola chatka,

robili sme si s toho srandu lebo sa hovorilo ze sa tam nekto obesil bo ale

nikto z nas tomu nechcel verit,a tak sme sa tam rozhodli ist a vivolat toho

obeseneho uja vedeli sme jeho meno a aj sa podarilo povedai sme abi nam

dal take znamenie ze nech sfukne sviecku a potrasie s radiatorom a aj sa tak stalo mi sme sa zlakli a zabudli  sme to odvolat ja s mojou starsou sestrou a s kamoskou sme isli domou a za nami sme poculi kroki mi sme si misleli ze to su ostatni kamosi ale tak nebolo v noci ked som isla spat isla som na zachod a som videla tien potom mi s nicoho nic na zachode zhaslo svetlo tak som sa zlakla ze som bezala do postele na druhi den som isla s mojimi kamaratmi von povedali mi co sa im stalo a potom sme to zase isli odvolat a konecne to potom prestalo a nasli sme aj kosti toho muza.

22 wh6 wh6 | E-mail | 22. ledna 2009 v 12:40 | Reagovat

jedneho dna sme boli s kamosmi wecer na cintorine. iba sme sa prechadzali a bolo okolo 21:00. ked sme prechadzali okolo hrobov

kde boli pochovane deti tak sme poculi decky plac. ale ten plac

nebol ako ked place normalne decko ale ten plac bol až taki

diabolsky. vtedy tam nikto nebol a mi sme sa welmi zlakli a

utekali sme preč z cintorina. ked sme behali preč tak isel oproti

nam nejaki muž. ten muž mal na sebe setko čierne na krku

obrateni križ a dlhe vlasi. vtedy sme sa zlakli a utekali preč este rýchlejsie. ked sme vichazali z cintorina tak zacalo prsat a

sledoval nas nekto a odvedy už nikdi sme neisli na cintorin.

23 azraela azraela | 4. února 2009 v 19:17 | Reagovat

Na silvestra sme boli aj na cintorine...uz presne neviem koho to bol napad...podstatne je vsak to,ye sme mali so sebou fotak...o par dni neskor sme pozerali fotky...na vacsine tyx ktore boli fotene na cintorine bola podivny dym...prve co ma napadlo...:tak fajn ako sme dixali,tak vynikala para. lenze na niektoryx fotkax su fotene len hroby ktore su od nas dost daleko a tiez su tam biele skvrny...a potom nex mi niekto hovori ze duxovia neexistuju...ja som len rada ze som nevidela tie fotos vtedy,,,by ma asi porazilo...a nie sme jediny cona tom cintorine nieco taketo nafotil...

24 Exitus Exitus | 12. května 2009 v 14:11 | Reagovat

Suhlasim s Irenciusom, kto na to neveri nech sem nelozi... Ale mam jednu otazku: Ked by som si vyvolal ducha a odvolal by som ho do niakeho predmetu, napr. kristalova gula, a v nebezpecenstve by som ten predmet rozbil, pomohol by mi duch?

25 sudamizz sudamizz | 25. května 2009 v 17:43 | Reagovat

a tihre´a sithus´lorkh!!!!

26 feda feda | 8. července 2009 v 16:20 | Reagovat

waw.neuveritelne.ja osobne som take nic nezazila no vyvolavala som s kamoskou raz ducha jednej bosorky a tak stali sa dake cudne veci no neboli az take hrozostrasne...ale na duchov verim i ked som este ziadneho newidela ja osobne..

27 ds ds | E-mail | 16. července 2009 v 21:21 | Reagovat

Sem napište komentár

28 simonka.zi simonka.zi | 4. srpna 2009 v 16:40 | Reagovat

cawte.chcela by som s kamoskama vyvolavat duchov ale strasne sa bojime lebo newieme co bude potom.Keby neco tak sa mi ozvite na skype simonka.zi

29 david david | 21. září 2009 v 19:37 | Reagovat

hej lidi je normalni ze se plnii me sni a ze vim ze dakto zemre ? deje se mi to od dobi co sme vivolavali ducha a jeden kamos se nalekal a odbehl domu zpomneli sme ho odvolat a on se furt prici ze ho neodvola
pls da sa nejak odvolat i kdiž to udelam bez všetkich co bili pri vivolavani ?

30 endaria endaria | 26. září 2009 v 22:47 | Reagovat

ja som to prežívala vtedy,keď mi zomrel dfedo a bolo to hrozné,celé 2 roky som žila v strachu a už to viac nechcem prežiť,ale priznám sa,mňa duchovia zaujímajú a fascinujú,ale nikdy by som ducha nevyvolavala,pretože sa to jedno dievča pokúšalo,a teraz sa jej duchovia stále zjavujú a ani odvolávanie a ani modlitby jej nepomáhajú(počula som taký skutočný príbeh),radím vám,nevyvolávajte duchov,môže vás to aj zabiť

31 rock rock | 3. prosince 2010 v 18:08 | Reagovat

Ducha ked raz vyrušíš s večného odpočinku pokoj mu nastoliš len vtedy ak mu ponukneš obetu alebo ho donutiš silnou magiou co asi neviete nikto z vás

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama