VIRTUALNA REALITA

1. listopadu 2006 v 13:46 | Sagisia a Suneis |  Astrálne cestovanie
Projekce do virtuální reality
Zde je jednoduchá a spolehlivá metoda, kterou jsem vyvinul pro vytvoření vlastní říše: Vezměte plakát s příjemnou scenérií, něco jasného a slunečného. Čím větší, tím lepší, ale standardní plakátová velikost by měla stačit. Pověste jej na zeď místnosti, v niž se hodláte projektovat, popř. v jiné místnosti, která je poblíž. Vezměte reflektor a nastavte jej tak, aby osvětloval plakát, stačit bude i obyčejná stolní lampa. Umístěte osvětlení nad nebo pod plakát, tak aby se po něm světlo linulo, rozptýlilo se a osvětlovalo jej trochu jako promítací plátno.
Vstup do vaší osobní říše: Když se projektujete, jděte proti plakátu a na nic nemyslete. Nepřemýšlejte o tom, co děláte, jenom na něj zírejte a pohybujte se k němu. Jakmile se k němu tímto způsobem přiblížíte, vaše podvědomí vytvoří astrální říši podle plakátu. Jen se pohybujte až k plakátu a do něj. Je to jako vkročení do jiného světa. V tomto světě bude vše přesně jako na plakátu. Odhalí se normální třídimenzionální svět, přesná kopie, nerozeznatelná od reality.
Upravení světa podle svých představ: Vystřihněte a nalepte malé obrázky věcí nebo lidí, které chcete potkat v tomto světě, když do něj vstoupíte. Nenalepujte na plakát celé obrázky. Vezměte nůžky a vystřihněte podle obrysu věc nebo člověka. Snažte se najít obrázky, které jsou přibližně ve stejném měřítku jako plakát.
Vystřihnete-li malý obrázek někoho, ať už živého nebo mrtvého, vaše podvědomí vytvoří myšlenkovou formu jeho(její) tělesné schránky a on(a) tam na vás bude čekat. To může být vynikající způsob, jak komunikovat s lidmi, kteří již zemřeli.
Spiritistická komunikace: (moje teorie) Podvědomí vytvoří myšlenkovou formu tělesné schránky nějakého člověka. Tato schránka může být oživena perfektní a podrobnou pamětí vašeho podvědomí. Je-li však láska mezi projektorem a vytvořenou osobou, duch této zemřelé osoby bude přitahován na scénu a využije možnosti komunikovat s projektorem pomoci oživování vytvořeného obrázku jeho starého těla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mishel mishel | E-mail | 19. února 2007 v 9:31 | Reagovat

no je to hovadina ta virtualna realita vobec sa to neda skusala som to velakrat no nepodarilo sa ani ked som bola uplne odreagovana.myslim ze to je len klamstvo to co je tu napisane.

2 Judith Judith | 12. března 2009 v 14:46 | Reagovat

hej ale je pekné verit tomu len škoda že je to vímisel

3 (o_O) (o_O) | 10. července 2009 v 11:54 | Reagovat

hmm prefektne vymyslene a napísane ..aby tomu kazdy veril ... ale neide to .uvedom sa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama