Pravdivy pribeh - vyvolavanie

8. září 2006 v 14:59 | Sagisia a Suneis |  Vyvolávanie duchov
toto napisala nejaka baba, ale neviem ci tomu mam verit...ale asi to je pravda...
"Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo "S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:"Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl "ON". Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: "16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: "říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět", atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: "Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: "chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: "Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: "Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: "chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát "nedělej to", když se ho zeptala co nemá dělat, řekl "prostě to nedělej", pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je "oddej se Satanovi". Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | 23. listopadu 2006 v 14:05 | Reagovat

ja som ties vyvolavala duchov s kamoskou ale ani raz sa nam to nepodarilo ale raz sa mi stalo u kamarata  ked sme vyvolavali duchov tak vsetko co sme povedali tak sa stalo  ale neviem ci mam to skusit znova

2 unelma unelma | E-mail | Web | 24. listopadu 2006 v 16:38 | Reagovat

hm...dost zaujimavy pribeh...beriem o s rezervou,netvrdim ze tomu verim ale netvrdim ze tomu neverim lebo viem ze to co sa udajne stalo je mozne-a keby len to!...keby sa nasiel niekto kto by xcel o tychto veciach pokjecat tak nech sa mi ozve na moj mail...

3 sagisia sagisia | 28. prosince 2006 v 14:40 | Reagovat

unelma: ja som si tento clanok precitala tak pred rokom..a poviem po pravde, zdal sa mi poriadne prehnany.. tak som ho nechala tak.. vtedy som ani nemala tento blog.. ale nedavno som ho nasla na uplne inej strakne.. tak som si povedala, ze o tu dam, ked tej osobe ide tak strasne o tom, aby jej ludia uverili.. Mozno nam to ma nieco povedat..:-D

4 brano brano | E-mail | 21. února 2007 v 21:42 | Reagovat

mohla by si sa zivit ako scenaristka

5 anita anita | E-mail | 28. února 2007 v 12:50 | Reagovat

a co na to hovori psychiater? sak aj satan ma svoj elegantný štýl prejavu tak ho neurážaj. aj to je bytost i ked negatívna.

6 L!feSte@ler L!feSte@ler | E-mail | Web | 3. března 2007 v 14:22 | Reagovat

no ako vidim tak nikto skuseny tu nieje a som asi jediny kto vie o com hovori...sice v spiritizme sa nevyznam ale zato satanizmus je moja silna stranka

7 jaaa jaaa | 3. března 2007 v 20:01 | Reagovat

chudák satan, takto ho otravovať.

ešte som nepočula niaky člámok že by ktosi vyvolával boha, hmmm boh široky pojem že...

8 Kahil Kahil | 11. března 2007 v 21:18 | Reagovat

ci uz to pravda je, abo nie raz sa to isto dozvie co (kto) ju caka

9 masiatko12 masiatko12 | 17. března 2007 v 15:15 | Reagovat

a ako sa privolava duch?co mam povedat aby som privolala

10 Thomas Thomas | E-mail | 26. března 2007 v 20:28 | Reagovat

Tento text ma velmi zaujal.....Chcel by som skusit ako sa vyvolava duch ale newem ako:::Kto by mi vedel poradit nech sa ozwe

11 kamaratka kamaratka | E-mail | 19. srpna 2007 v 16:46 | Reagovat

Je to také dlhé, že sa mi to ani nechce čítať :-)

12 katka katka | E-mail | 7. září 2007 v 18:22 | Reagovat

mna to dost desi ked to citam ale urcite tomu verim este sa mi nic s duchmy nestalo ale verim v to co sa jej stalo nieco na tim musi byt len pravda chcela by som skusit vyvolat ducha ale neviem ako nevie mi niekto poradit ? ak ano tak mi napiste na moj email babe1232 dakujem.

13 satan666 satan666 | 10. října 2007 v 11:24 | Reagovat

velmi zaujimave!!! kebyze sa so mnou rozprava satan som rada ze je tu!!!!!!!!

14 hot hot | 10. října 2007 v 11:29 | Reagovat

Ale newiem ci tomu mam werit ale tak ja nenavidim satana a verim v boha takze wam poradim nevyvolavajte ani dobrych duchov mozte vyvolat satana

15 jessica88888 jessica88888 | 10. října 2007 v 11:30 | Reagovat

moc prehnane mozno daco je z toho pravda ale urcite nie vsetko!!!!!!!vyvolavanie duchov moze byt sranda ale toto sa urcite nestalo

16 8) 8) | 14. listopadu 2007 v 0:44 | Reagovat

radsej komunikujte s Bohom ten nevyzaduje ziedne rituali a psychicke defekty

17 error error | E-mail | 15. prosince 2007 v 15:58 | Reagovat

ludia ak chcete vediet viac o duchoch tak mi napiste.....ja mam jednu zlu skusenost na stanovacke  u kamarata bol normalny vecer len tak z nudy som si odfotil ohen  a na druhy vecer priblizim a skoro mi oci vypadli....bol tam satan s vidlami tu foto mam dodnes ale videlo ju len par ludi.....! nemusite verit ...utvirte si o tom vlastny nazor,ale nemam vam preco klamat!!!!

18 rio.... rio.... | 25. prosince 2007 v 23:45 | Reagovat

Tak vyvolavat duchov by som nikdy nerobil, lebo s tym ze vyvolame niekoho, jeho dusa nema pokoj,a moze sa tu stratit medzi nami a nikdy sa nevrati na druhy svet.  A kazdy dostane to co zle spravil,a nikomu neprajem to co sa stalo s tymi duchmi.....

19 ja ja | 8. ledna 2008 v 22:03 | Reagovat

je to drist a pisla to nieaka psyxopatka

20 buxantof buxantof | 18. ledna 2008 v 0:29 | Reagovat

no to je mi náhoda. on ujo satan si ju vybral a prave v cechach a rovno aj tlmocnika si doviedol, cely mansaft. pekne. Pozdrawuj ho odomna. Podla biblie je satan byvali aniel.

existuje dobro? -to je podlamna ten vas boh.

existuje zlo? - to je ten vas satan

21 Asael Asael | 24. února 2008 v 0:14 | Reagovat

.. kvalitna xujovina.. dievca dievca.. niekto by ta mal poriadne pretiahnut .D

22 maulena maulena | 7. března 2008 v 9:23 | Reagovat

ja ti verim je to strasneeeeeeeee

23 Patrick Patrick | 18. března 2008 v 9:01 | Reagovat

Neznasam Satana!!! A tych, co ho zboznuju nechapem..... Ako ho mozete milovat? Ved on nikdy nic dobre neurobil a ani neurobi. Ved on vnuka a robi len zlo, takze jeho fanklub si uzije zivot a skonci v plamenoch pekelnych, s ktorymi sa tak horlivo spolcoval!!!

24 Jenny Jenny | E-mail | 30. března 2008 v 18:40 | Reagovat

Ńo tak ja som si precitala ten clanok a musim povedat, že je hrozny. Poradim osobe, kotra ho uverejnila a ktora to zazila, aby si zobrala do ruk sv . pismo aby si ho citala kazdy den aspon jednu stranu, alebo tam kde nahodne otvori. vdaka vela uspechov a nevyvolavaj duchov , lebo vsetci sme bozie deti a ak verime vo vecny zivot s Kristom tak on vie kedy si nas povola k sebe.

25 Katarína Katarína | E-mail | 12. dubna 2008 v 13:27 | Reagovat

Zažila som tiež nepríjemné vyvolávanie...bola som maldá a hlúpa...radšej to už neskúšam....to meno ktoré som vyvolala, som neskôr našla v Satanskej byblii pod názvom "slište satanove jména"....fúúúha nepríjemná skúsenosť.....držím sa od toho čo najdalej....dávajte si na to pozor nieje to hra....

26 mimi mimi | 17. června 2008 v 15:26 | Reagovat

ja som mala take obdobie ze ked som isla zasvietit zhaslo sa a ziarovka uz nefungovala

27 JoZK JoZK | E-mail | 2. července 2008 v 22:09 | Reagovat

jasne jasne...aj ja som sa minule vyprával so satanom...je to good típek...mám na neho aj icq ak by ste chceli...stačí sa ozvať...ale tak ideme aj my vyvolávať...hadám s ním zas hodím reč...mám ho od niekoho pozdravovať???... :)

28 SHAGY SHAGY | E-mail | 2. července 2008 v 22:16 | Reagovat

Ahoj moja odkil si z Bohunic to by to vysvetlovalo. Mala by si robit dáku zabávačku mas nato sylné vlohy Potom ho odomna nezabudni silno pozdravovat moja.A prestaň húliť trávu, povedz kamošovi nech si dá tie epileptické záchvaty sa dajú liečit a veriacej kamaratke zaplat dobreho psychiarta

29 Maky Maky | 6. srpna 2008 v 18:47 | Reagovat

Vyvolavanie duchov nieje sranda, a hlavne co sa tyka satana. Radsej tym vecia treba dat pokoj, lebo moze sa stat ze zle skoncis. Su ludia ktorý boli posadnuty diablom a takziez zacinal ako ty vyvolavanim satana. Podla mna viera v boha ti da ovela viac ako nejaka cierna magia.

30 sante_trish sante_trish | E-mail | 24. srpna 2008 v 13:28 | Reagovat

nemáte niekto kontakt na to dievča?až hej, pošlite mi ho na nick, skusim jej pomôcť

31 DeniSKA DeniSKA | 24. října 2008 v 21:22 | Reagovat

Ten príbeh je zaujmavy a rada by som vedela ako sa jej teraz dari zaujal ma.Rada by som vedela či sa jej este zjavuje ako sa dari jej kamoskam a podobne.. proste rada by som chcela jej kontakt.:-)

32 Nosferatu Nosferatu | E-mail | 8. listopadu 2008 v 23:39 | Reagovat

Dobry pribeh, taky scifi, ale na vsetkom je kus pravdy. A vy kristove deti, neoptazejte svojimy lacnymi recami ludi, diky.

33 Filozofer Filozofer | E-mail | 13. listopadu 2008 v 13:25 | Reagovat

Zaujmavé. Ja sa otakéto veci zaujmam a mám skutočne široký záber o tomto. Tento príbeh sa zakladá na pravde lebo: 1. je príliš fantastický aby ho vymyslel normálny človek. 2. súčasná doba veľmi

dobre vymazala aj posledné zbitki mágie(aj keĎ len na oko) preto

tomu nikto neverí. 3. vyvolávania sa neraz takto zvrtnú. 4. jedna teoria tvrdí že duchov vyvolajú len ľudia s magickou mocou alebo

inou zvláštnou schopnosťou. Táto sila/vlastnosť sa dá deliť na tri

typy. Na dobrú inak božskú, zlú satanskú alebo démonickú a ne-

utrálnu čiže ľudskú tá sa dá využiť podľa ľubosti. Majte si ma za

blázna alebo tvrdte že sa to volá inak ( rozdieli sú len v terminoló-

gi). Hlavne to berte vážne a ako varovanie. Mágia nie je niečo nevi

svetlitené len je to sila ktorá vyvoláva vedecky vysvetlitelné javy. Aj

keĎ sem tam v divnej podobe. A pre tých menej chápavých: tie e

energia som spomínal len preto lebo trebár urobíte masové vyvo

lávanie. Budete mať 100 ludí čo to skúsia a z nich asi 6 uspeje po-

dľa ich názoru. Vi im to ale neveríte lebo ste postupovali rovnako

a nič sa nestalo. A pritom to môže byť len tou energiou čo možno

nemáte v sebe. Komentáre posielajte (v prípade chuti na rozhovor

na) na vyšie uvedenú adresu.

34 mishunka mishunka | E-mail | 11. prosince 2008 v 18:17 | Reagovat

Riadny príbeh možno trochu vymyslený ale niečo je pravda .

35 sonča sonča | E-mail | 11. prosince 2008 v 18:45 | Reagovat

prosim ak niekto vie na tuto babu kontakt prosim nech mi napise na lizatko4ever@azet.sk aleebo lizatko4ewer@lide.cz(email.cz)DAKUJEM

36 gothik_girl gothik_girl | 12. prosince 2008 v 11:17 | Reagovat

je to fKT SUPER AAA JA NEMOZEM SI SUPER

37 Emanuel Emanuel | E-mail | 26. prosince 2008 v 14:43 | Reagovat

Mali ste sa skôr narodiť, dnes sa už nevyvoláva, dnes sa to už robí digitálne.

38 VLADODUBCEK VLADODUBCEK | E-mail | 1. dubna 2009 v 21:12 | Reagovat

Zdravím všetkých ktorý veria aj neveria. Som pokrstený, ale nie som vyznávač kresťanstva, nie som satanista, ale verím, že existuje. Pre nedávnom zomrel môj blízky príbuzný, budem konkretizovať môj starý otec. ktorý zomrel náhle a nestihol som sa s ním ani rozlúčiť, čo ma veľmi trápi. Teda ak by som niekoho mohol poprosiť, že by mi poradil, čo mám urobiť aby som ho ešte niekedy stretol, najlepšie v skutočnosti, proste ho naposledy objať, alebo ho aspoň posledný krát v živote uvidieť. Ak mi niekto pomôže, tak mu vopred veľmi ďakujem

39 Domko Domko | 12. dubna 2009 v 10:13 | Reagovat

kua aj ja som vivolaval duchov venku ti pico nechcete to zazit bol som tam s kamaratom a s kamoskou.A a boli sme sami a vivolavali sme a kua zrazu sa otvarali dvere a tam duch vsetci skricali boha a utekali jak sa da a problem je vtom je stale ho desi vidim v snoch a vinich kokoticach.No hnus a nechci te to zazit.

40 BIbuSaAA BIbuSaAA | 12. dubna 2009 v 12:18 | Reagovat

ave dona santi simaa :DDD!! wáá boym boym..nuda :D :P

41 sisuQka_14 sisuQka_14 | E-mail | 25. dubna 2009 v 10:05 | Reagovat

NeMaM sLoV!D:

42 Miška Miška | 4. května 2009 v 21:34 | Reagovat

[20]: nie byvaly anjel....vravi sa padlý anjel

43 Miška Miška | 4. května 2009 v 21:41 | Reagovat

no..ale jednoznacne..ku clanku sa nevyjadrujem...moze aj nemusi to byt pravda....ale vravim jedno: duchovia by sa nemali vyvolavat,bo ich duse musia mat pokoj....potom mozu ostat strateni medzi nami,ako uz hore spomenula jedna osoba

44 Taurius Taurius | 7. května 2009 v 18:17 | Reagovat

Vsimli ste si ze vo vsetkych pribehoch satan posadne krestana? Alebo je to len krestanska paranoja? Nejaka psychicka porucha plynuca z dogmatizmu krestanstva? Som teisticky satanista, studujem okultizmus uz dlhsiu dobu aj sa aktivne venujem demonologii a spiritizmu a musim povedat ze je mi z vas zle...kazdy sa tu hra na odbornika vo vyvolavani duchov a satana a pritom o tom nic neviete...Ave Satan!

45 katka katka | E-mail | 16. června 2009 v 1:10 | Reagovat

Ja sama tomu verim. Je toho mozna trochu vic napsaneho nez se stalo nevim,ale ja na takove veci verim. Jednou jsem spala a probudila sem se ze spani jen tak a pred posteli sem videla jenom pestre cervene oci. Nic vic je mozne ze to byl prelut ale ja si sen100% jista ze sem to videla. Tak neco na tom musi byt.

46 Misty Misty | 19. července 2009 v 0:48 | Reagovat

Pred niekolkymi rokmi som vyvolavala duchov. Ked sa nam to podarilo vsetci sa rozutekali a ostala som tam sama s jednou kamaratkou. O rok neskor sa zacali mojej kamaratke stavat podobne veci ako v pribehu. A niektore z nich aj mne. Prestali sme sa kamaratit. Nevedela som co je s nou dost dlho. Az neskor som sa dozvedela ze sa aj jej diaju nevysvetlitelne veci....Mam "stastie" ze vzdy natrafim na ludi ktory s tymto maju problemy. Odkedy sa ale tieto veci v mojom zivote znasobili, zacina mi to prekazat. Kamaratky ktore o tomto vedia alebo sa im stavaju tieto veci maju takmer rovnake vyznamy mien ako v pribehu....Neviem uz ci si tieto vsetky veci len nahovaram...alebo nieco vazne nie je v poriadku......Je to veľmi dlhy pribeh ako to vsetko zacalo....

47 Dymytry Dymytry | 28. srpna 2009 v 1:16 | Reagovat

Tiez mam svoje problemy s vyvolavanim ked som bol maly v tabore sme vyvolavaly Krvavú Mary a bola to najhorsia noc v mojom živote. Privrel som si prsty do dvery tiez sa nejak zhaslo svetlo a vsetci z izby utiekly s krikom, nejaky spoluvivolavac videl nieco podivne v zrkadle... Fakt desive odvtedy som nevyvolaval a ak v buducnosti budem tak opatrne a podla nejakej predlohy napr salamunovho kluca a knieza temnot si dufam nikdy nedovolim vyvolat.

48 death death | E-mail | 26. října 2009 v 20:21 | Reagovat

čo to pišeš za sprostosti!!! iste ani sama tomu neveríš vraj satan- HA HA!  

49 vierka vierka | E-mail | 19. listopadu 2009 v 20:29 | Reagovat

neviem ci je fakt pravdivy ten pribeh ale dost to somnou otriaslo teras asi zacnem verit na duchou .Ajked som este nygdy nevyvolavala duchou tak aj napriek tomu sa bojim neviem preco ale je tomu tak.

50 miriam miriam | E-mail | 1. března 2010 v 18:19 | Reagovat

Ja tomu verim   a nie je to lahke vymysliet nieco take takze ja si myslim ze je to úravda

51 JakubBB JakubBB | E-mail | 19. března 2010 v 21:20 | Reagovat

Nazdar Nikola nechcem tym povedat ze ty neverim o tom pribehu ze si vyvolala dokonca Satana ale vsade ked si pozries a aj vo filme tak Satana mozes vyvolat iba ked dakoho obetujes teda dakoho mrveho bud cloveka alebo dake zviera je to pravda ci sa to da aj bez toho ?

52 jakub.b jakub.b | 22. května 2010 v 22:02 | Reagovat

Ahojte,
chcem vam len povedat .. vyvolávanie nie je sranda,
skusal som to a naozaj sa to dá.
Ja som skúšal štýl vyvolánia "dosky"
peť cípa doska v štýle domčeku.
na čpici kružok a tam zapichnuta ceruzka.
na dvoch koncoch šparatka alebo zapalky.
pod hodiny zapalit sviečku.
a pod dosku položiť papier.
potom jemne prstami sa dotykat dosky,
a verte mi alebo nie .. vyvolal som ducha .. pytal som sa ho napr. kolko rýb je v mrazničke,kolko párov topánok na chodbe,kolko penazi mam vo vrecku, ake ma otec heslo od karty ..
ale až po odvolaní ducha, inak by sa mohol uraziť.
no raz sa mi stalo že neodpovedal, tak som išiel zapnut svetlo, lenže sa nedalo ... naraz sa zaplo.

odvtedy nevyvolávam, varovali ma aj ludia,nech nevyvolávam duchov, neviem koho vyvolám a potom možem na to doplatiť.

53 ROCKERKA02 ROCKERKA02 | 9. června 2010 v 13:58 | Reagovat

JA NA TAKETO VECI VERIM!!!!!! NEVERILA!SOM ALE JEDEN DEN SOM S BLBOSTI POVEDALA ZE PODME VYVOLAT SATANA A TI KTORI VERILI MI HOVORILI ZE TO JE NEBEZPECNE A JA ZE PI,,,CU BYVAM NA DEDINE O 3 DOMU DALEJ JE JEDEN STARY OPUSTENY DOM BYVALA TAM NEJAKA STARA BABKA KTORA ZOMRELA KED MALA 92,,,,,! BOL OTVORENY TAK PO TAJOMKY SME TAM SLI ISLI SME DO JEDNEJ MIESTNOSTI NIC TAM NEBOLO LEN STARY TELEVIZOR A PAR DOSIEK!NO NAKRESLILI SME NA ZEM ZNAK SATANA NA KAZDY JEDEN VRCHOL SME DALI SVIECKY ZAPALILI SME ICH MALI SME NEJAKY TEXT TAK SMEHO VSETCI PIATI ZACALI HOVORIT A DRZALI SME SA PRI TOM ZA RUKY A POSLEDNA VETA BOLA KED SI TU DAJ NAM ZNAMENIE NIC SA NEDIALO HOVORIM ZE JEB,,ME NA TO PODME VON OK TAK VSETCI SME SLI ALE MI SME HO NEODVOLALI A ZRAZU JAK SOM ISLA CHCELA SOM OTVORIT DVERE A JEDNA VELKA DOSKA PADLA SKORO NA MNA cm VEDLA MNA NENI TO VYMYSEL PRISAHAM!!!!!!!:............

54 smejo000001 smejo000001 | E-mail | 14. července 2010 v 23:33 | Reagovat

ako ja v satana neweirm.. boh je jedinecny..ale verim že se stalo toto...........tento pribeh je skutočny..mně se stalo podobne.... :(

55 Dancoman Dancoman | E-mail | Web | 15. září 2010 v 9:07 | Reagovat

to co mas za email?? nezda sa Vam daky divny??

56 Dancoman Dancoman | E-mail | Web | 15. září 2010 v 9:09 | Reagovat

Tymto som chcel reagovat na mail Katky hore ten babe1232 som si myslel, ze to napise pod nu

57 880-nelka 880-nelka | E-mail | 8. října 2010 v 21:26 | Reagovat

Tento text je veľmi zaujímavý, milujem mystické príbehy a rôzne udalosti s duchmi.. Na duchov verím, ale nemám odvahu žiadneho vyvolať.. Kebyže tak, niekedy by som skúsila Krvavú Marry ale je to nebezpečné asi..

58 Bara Bara | 26. listopadu 2010 v 17:27 | Reagovat

Je to dosť čudný článok...Osobne nemám rada satanizmus i keď je to vlastne rebélia proti niečomu... Viera som dosť silno veriaca ale vyvolávanie duchov ma vždy lákalo ale nikdy somto neurobila kvôli tomu aby sa nestratils ďalšia duša

59 Riso Riso | E-mail | 3. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

Mala by si veriť na toho kto je silnejsý ako ten nemenovany je to svetlo zhasínaju sa lampi lebo temno svetlo rád nema ale ohen nikdy temnota nezhasne pokial si pri svetle si v bezpeci a a ak zacnes verit na toho ktorý ti pomoct moze "Boh" pomoze ti ja mu verim a viem ze v dome su duchavia citim ich kazdy vecer ale zijem s nimi nepokusam sa zistit co chcu ani co potrebuju zijem s tim ze rano vstanem ne raz sa mi stal ze som citil dotyk niecoho co pri mne nebolo ne raz mi pukala telka naraz zo skrynou ale mam dôveru v boha a verim ze anieli ma ochrania tak zaspim s pocitom prazna.Ver a dúfaj.tomu pribehu verim bo nie raz sa stalo ze duch spravil zle ale to co je davno zabudnute nevivolavaj a ked chces mam kuzlo na vyhnanie ducha len ze nemenovany je silna bytosť neviem ci to na neho pomôze

60 .. 666 .. .. 666 .. | 13. prosince 2010 v 10:29 | Reagovat

[17]:Satana jsem vyvolala již několikráát .. vím co a jak . a můžu říct že to co tu o něm píšete jsou pěkný keci . můžete mi vysvětlit jak může být satan silnější než bůh? . buďto vám chybí inteligence nebo jste totalka vymaštěný .. satan vám nemůže nijak ublížit teda pokud mu nedáte krev .. pomocí pentagramu .. jediné co vám v bytě může udělat je že pohne nečím opravdu lehkým např záclonout .. je vidět že se máte ještě co učit :D

61 karin karin | 17. února 2011 v 13:12 | Reagovat

pozriye sa ziadny pribeh neviem a ani nemam .. ja lne napisem chcela som sa pozdrezat v skole zo ziletkov .. a dozveela sA TO MAMAM OCO MALA SOM S TOHO Z;E .. VOLALA SOM JU DO CRIKVI JE TO POBOZNE ... ISLA SOM TAM S NOU ALE NECITILA SOM SA TAM DOBRE BOLA SOM NERVOZNA TAM SECKO CO VRAVEL O BOHU MALA SOM NERVI NECHCELA SOM POCUVAT ... A  TEN CO VRAVI O OU MA ZOBRAL KU SEBE DO PREDU PRED CHVALI JE SKUPINA KTOTA CHVALILA BOHA A SPIEVALA SPIEVALI BOH JE PRAVDA LASKA .. A JA NERVOZNA SOM BOLA POTOM NA MNA POZREL A ZAKRUTIL HLAVOV MAS V SEBE DEMONA SATANA KTORUY TA NUTI ROBIT Z;E VECI NEPOZERAJ NA MNA .. ZAVRII OCI .. ZAVRELA SOM A ZACAL SA MODLIT .. JA SOM PADLA A ZACALA TRIAST ... TRICKO MI SKAKALO A SATAN VO MNE HRESILA SOM MAMU OCA ZE ABY ZOMRELI ALE POCHOPTE NEBIOLO TO VO MNE TO SATAN TO ON JA ZA TO NEMOZEM NIKDY SI TO NEODPUSTIM ... .. POTOMSOM US BOLA NORMALNA SPOZNALA SOM CO JE TO SATAN SPOZNALA SOM CO JE TO SRACH A BOLEST ... JEZIS MI DAL SANCU .. POZRITE CHCETE VECI .. HUDBA CHCETE LASKU CHCETE SNIVATE O TOM ZE BUDETE VEDIET LIETAT .. ZE CHCETE VEDIET TRIKY .. JE TO SECKO ZO SATANA .. JA STO OZNAM  LUDIA .. PISEM TO VAZNE NEVERTE MI NENI TO VYMISLENE .. POZRITE SA NA STRANKU CIRKEV MANA TAM UVIDITE TU CIRKEV KDE SOM BOLA kARIN PA

62 Randy Randy | 30. července 2011 v 11:55 | Reagovat

Ľudia milujú Satana,pretože sa ho boja...

63 patrik patrik | E-mail | 9. října 2011 v 12:51 | Reagovat

volam sa patrik mam 13 rokov a boli somnou aj dvaja kamarati martin a andrej boli sme v noci sami doma isli sme  vivolavat satana ked sme vivolavali satana tak praskla ziarovka a vipol sa v nasom dome  prud isli sme von a zase sa zapol potom sme isli do sklepu ked sme isli dole schodmi tak martina nieco zhodilo dole a mal vivrtknuty kotnik  zobrali sme ho k susedom a isli sme spet ,zrazu sme videli tien a hned sme utekali prec za martinom a z okna sme videli bielu tvar.na druhy den sme to odvolaly a uz sme stim prestali .radime vam nezahravajte sa stim .

64 verim satana verim satana | E-mail | 2. ledna 2012 v 0:40 | Reagovat

[21]: dejsi bacha dnes chcem vivolat satana poratemi mam to delat

65 marcela marcela | E-mail | 19. února 2012 v 15:53 | Reagovat

kec chces aby ta prestal prenasledovat a aby ti dal pokoj tak chot do kostola povec to fararovi a nech ta pokrsti a spi v kostole aspon nieaky cas

66 iron_lady iron_lady | 4. dubna 2012 v 17:23 | Reagovat

[44]:jediný kto má pravdu je Taurius

67 izabella rocky rodrigezova izabella rocky rodrigezova | E-mail | 21. října 2012 v 17:58 | Reagovat

ja verim na duchov satana ...
lebo stale ked je splan blabocem blbosti po inom jazyku..
a tieš sme vivolavali krvavu mary a podarilosa bolo jej vydno trošku lebky a tiekla jej krv

68 irena irena | E-mail | 5. ledna 2013 v 23:03 | Reagovat

Rok tomu sem vyvolavala jsem duchy s kamoskom a byla to tragedie zjevil se mi nejaky chlap ze spani a vydela sem peklo a ma kamoska mela rohy na hlave to bylo takove strasidelne proste sem myslela ze me ten duch udusi a zdechnu ze spani a vona taky

69 eleanor eleanor | 9. června 2013 v 12:33 | Reagovat

Neotravuj duchy a už vůbec né Satana!!! nevim co si o sobě myslíš...

70 Zvěstovatel Zvěstovatel | E-mail | 4. září 2013 v 22:55 | Reagovat

Nikde se moc nepise o dulezite veci a to o odvolani... Jedna rada : pokud se vam vyvolani at cehokoli nahodou povede tak zcela urcite se dostanete do uzkych .V takovem pripade je nejlepsi obrana Ježíš Kristus . Musime si priznat ze proti nemu nema sanci ani On ,a jeho jmenem se dobre odhaneji demoni nebot se ho boji ... :)

71 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:06 | Reagovat

nevyvolávaj viackrát satana,,ak si dobrý človek neublíži ti nikto,ak si si zlý ublíži ti ,iba v tomto v živote,,nad tebov nemá nikto moc,ty vieš ako máš žiť,,všetko dobre ,alebo zlé sa ti vopred ukáže,bud v snoch,alebo v inej podobe,,napriklad ,,šiesty zmysel,,i ked si bola ,alebo bol zlý človek v minulom  živote,,v tomto živote to môžeš napraviť,,neboj sa zlého a nevyvolávaj zlé,,zlo pritahuje iba zlo,,pamätaj!!!!

72 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:19 | Reagovat

každý z nás má v sebe nejaké zlo,,dobré skutky to,ale napravia,,všetko zlé čo sa deje vychádza z nás,never nikomu,,ver iba sebe,ty si strojcom všetkého čo sa udeje v  nasledujucich dnoch žiadny osud neexistuje pamätaj!!!si tu,aby si niečo dokázala niečo urobila pre tento svet,,verím v život ale neverím v osud,ktorý mi niekto napíše,,

73 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:25 | Reagovat

všetko zlé čo sa udeje v tvojom živote je z nejakého dvôvodu,,neubližuj a nebude ani ublížene tebe,,ublížiš,,vráťi sa ti to dvojnásobne,,bud na tebe ,alebo na tvojej rodine,,bud v tomto živote,alebo v inom,,nič zlé nezostáva potrestamné,,každý si musí odpikať to čo si zaslúži,,pamätaj!!!

74 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:37 | Reagovat

verím čo sa ti stalo,,ale myslím,že všetko to čo sa stalo,sa stalo ,iba v tvojej mysli[62]:

75 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:44 | Reagovat

ludia neverte v satana a nikdy ho nevyvolávajte,,všetko čo sa udeje je v našej mysli satan neexistuje ,iba ak v nás,,v naších zlých skutkoch,,

76 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:56 | Reagovat

[6]: satanizmus je iba v tvojej hlave ,všetko dobré,aj zlé vychádza so správ ,ktoré si náhodov prečítaš s nejakého článku a potom to ovplivnje tvoj mozok,,

77 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 21:58 | Reagovat

ludia satan neexistuje,iba ak v nás!!!

78 Zdenek Zdenek | E-mail | 21. září 2013 v 22:05 | Reagovat

[57]: nikdy to neskúšaj!nevyvolávaj!!!

79 Thomas Thomas | E-mail | 8. prosince 2013 v 17:36 | Reagovat

[1]:Když budeš vyvolávat duchy způsobíš jedině to že tě posedne démon. Věř mi, já to zažil. Pomůže ti jedině Ježíš Kristus.

80 natalia natalia | E-mail | 25. března 2014 v 10:05 | Reagovat

ja som sa rozplakala ... bojim sa ...

81 zwinky zwinky | E-mail | 16. srpna 2014 v 14:46 | Reagovat

Nwm ci to bol sen alebo co ale jednu noc sa mi stalo ze som sa zo sna nemohla zobudit ani sa pohnit ani kricat nic a ked som sa vo sne otocila tak som videla ciernu postavu nezlajla som sa pretoze som v tedy myslela len ta no ze sa chcem zobudit nakoniec som sa zobudila a nikde som sa nepozerala ale rovno som utekala ku sestre tak som potom pri nej zaspala mohla byt pri mne nejaka zla dusa alebo....... alebo len obycajny sen ???? Poradte

82 anna anna | E-mail | 25. srpna 2014 v 12:07 | Reagovat

nevertim tomu

83 Diana Diana | E-mail | 15. října 2014 v 22:59 | Reagovat

Už za 3 týždne to bude tých 10 rokov. Takže máš podľa tohto zomrieť. Dávaj si teda radšej v najbližších týždňoch pozor na každého a všetko divné...

84 PETER BADZO PETER BADZO | E-mail | 2. července 2015 v 2:31 | Reagovat

Je to nebezpecne Nehrajte tu  hru Je to zle pro vas !!!

85 PETER BADZO PETER BADZO | E-mail | 2. července 2015 v 2:33 | Reagovat

Jedine Boh Najvysi a Jezis Kristus obratte sa na nich ak mate problemy....

86 Solo Solo | E-mail | 19. srpna 2015 v 18:38 | Reagovat

[6]: Nazdar....Môžme pokecať o satanizme? Strašne ma to zaujíma

[17]:

87 Nazaja báejc Nazaja báejc | E-mail | 4. května 2016 v 16:17 | Reagovat

Carodejky se narodili z popelu draciho tak pozadej dabla samotného jenz umri! Ak ste si toto precitali napiste tuto prvu vetu do INEHO BLOKU lebo inak do 5 dni umrie. Moja kamaratka to nesplnila a o 5 dni ju zrazil kamion a neprezila to! Aj ja som si tuto vetu precitala a musela som ju tu napisat inak by som dopadla tak ako moja kamaratka. Verte mi.

88 Jebe mi Jebe mi | 23. června 2016 v 8:19 | Reagovat

Bubububububu ja sa strašne BOJÍM!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama